יום שבת, מרץ 03, 2012

אמא ירוקה

לקראת היוםה בין לאומי לאישה ב 8 למרץ אני רוצה להשוויץ באמא היצירתית והירוקה שלי. אמא שלי היא מורה בבית ספר יסודי בירושלים (שזה כבר סוג של גבורה) - מורה למחשבים. אבל היא לא סתם מורה, היא מורה שיודעת ללמד והאמת לא משנה מה ללמד: מוזיקה, יישומי מחשב, אין רגע שהיא לא  עובדת: מקימה אתר, מכינה מצגת , בונה קולאג', מצלמת, בודקת ציונים, כותבת הערכות. לדעתי היא עושה את העבודה שלה 24 שעות ביממה וזה מחרפן אותי לגמרי.אבל כנראה שככה זה, או שהיא עושה הכי טוב שהיא יכולה או שלא עושה בכלל.

בלי קשר, בא לי להראות לכם כמה תמונות מהיוזמה שלה שהיא עשתה  בבית הספר  בשיתוף עם המורה לחקלאות וכמובן עם הילדים.העציצים האלו פזורים בכל רחבת בית הספר ומקנים לה מראה מודרני עם הומור.
זו היא recyclart - אומנות המחזור במיטבה: שובבה, פונקציאונלית וירוקה (צמחים, לא?).
אני בטוחה שהילדים האלו היו מאושרים שסוף סוף נתנו להם להתפרק על איזה מחשב.אמא! תתחילי לעשות דברים מגניבים גם מחוץ לעבודה ואני פותחת לך פינה בבלוג!
אוהבת . אינה.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
As the international Woman's day is drawing neigh (8.3), I want to show off and tell you about my creative, green, Mom.
My mother is a computer science teacher in a Jerusalem elementary school (a heroic endeavor in itself). But she's not just any old teacher- she's a gifted educator, no matter what the subject matter is. She works non-stop: building sites, preparing slide-shows, building collages, taking pictures, grading and evaluating students.I feel as though she works 24 hours a day and it drives me mad, but I goes that's who she is: she either does something to the best of her ability or not at all.
Regardless, I wanted to show you some pictures of her latest initiative, done with the collaboration of the agriculture teacher and the kids, of course. These plant-pots are scattered all over the school's central square, giving it a modren look, with a dash of humor. This is recyclart at it's best, functional and green (well, what could be greener than plant?). I', sure these kids were overjoyed to finally get to bash some computers.


תגובה 1: