יום שישי, אוגוסט 26, 2011

מיני קיר מסגרות על מקרר

הנה עבר לו שבוע חופש שלא כל כך היה נחוץ לי. לא הרבה דברים פרודוקטיביים יצאו ממנו. וגיליתי גם שאני מוכורה לPinterest. אבל את הפרוייקט הזה תיכננתי כבר מזמן. פעם נתקלתי בפרוייקט "Tiny Polaroid Magnets" ואמרתי לעצמי אני רוצה כזה. אבל במחשבה שניה  חשבתי: 'אני רוצה כזה אבל קצת אחרת'. תמיד רציתי לעשות בבית קיר של תמונות במסגרות שונות . ועד עכשיו זה לא ממש יצא לפועל כי.... בקירות לא שלי אסור להכניס מסמרים וגם המסגרות (כמות הרצויה) לא נכנסות כרגע בתקציב (במיוחד לא העגולות)
___________________________________________________________________
 There goes a most unnecessary vacation week, with almost no creative goodies to make up for it. Also found out that I’m addicted to Pinterest. However, there was this one thing I’ve been planning to make for a while now; I’ve once came upon a “Tiny Polaroid Magnets” project, and said to myself: “me want!” On a second thought, I said: “me want, but different!”
I’ve always wanted to cover a wall with diferently framed pictures. This wasn’t really possible, as I’m not allowed to drive nails into the walls, and the frames are a bit over my budget (especially the round ones).

אז הורדתי מאינטרנט כמה דוגמאות של מסגרות . הקטנתי אותן לגודל שלא יעלה על 4.5 ס"מ . בפוטושופ הכנסתי לתוכן תמונות שאני אוהבת והדפסתי על הנייר פוטו במדפסת ביתית .
___________________________________________________________________ 
 So, I downloaded a few frame samples from the web, an shrunk them to a size of no more than 4.5cm. I’ve photoshoped my favorite pictures into the frames and printed them on Photo paper using my standard printer.

רכשתי דף מגנט שצד אחד שלו מגנטי. חתכתי כל מסגרות  הטקנטות (לא במדוייק) והדבקתי אותן טוב טוב. (מתברר שעכשיו יש מגנטים להדפסהשזה דף מגנט מאוד דק שניתן ישר להכניס למדפסת אבל עדיין לא ניסיתי את זה כי רציתי שזה יהיה טיפה יותר עבה)
___________________________________________________________________ 
Next, I purchased a one-sided magnet sheet, cut all the little framed pictures, and glued them to the sheet (turns out there are printable magnet sheets around, that one can just put in the printer, but I didn’t try them as they were too thin for my taste).

אחרי זה חתכתי שוב את כל מסגרת ומסגרת ע"י סכין יפנית חדה.
וזהו. הדבר אחרון שנשאר לי לעשות זה להדביק אותם על המקרר. וזאת העבודה הכי קשה איך לסדר אותם:) מה ליד מה ומי ליד מי . כרגע זה נראה ככה  אבל לדעתי זה ישתנה בקרוב.
_____________________________________________________________________
Finally, I cut each frame out of the magnetic sheet using a sharp box cutter. That’s it, now I just had to stick them on the fridge. And that turned out to be the hardest part – How should I arrange them? Right now, it looks like this, but I guess that will soon change.


אהבתם? לא אהבתם? 
יש שאלות? רוצים גם? 
תגיבו ובואו להיות חברים שלי

אינה

2 comments:

 1. וואו, איזה יופי של מקרר. מה הנפח? אין על ווירפול..
  סתם..
  אין על טסיס :-)
  כשרונית כמו תמיד.

  השבמחק
 2. רעיון ממש יפה

  השבמחק